| typu | Maszyna do odzyskiwania czynnika chłodniczego |
|---|---|
| Model NR | X520 |
| Szybkość odzyskiwania | 250g/min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Moc | 700W |
| Rodzaj | Maszyna do odzyskiwania czynnika chłodniczego |
|---|---|
| Model nr | X520 |
| Szybkość odzyskiwania | 250 g / min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| moc | 700w |
| Moc wejściowa | 750W |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania | 300g/min |
| Szybkość ładowania | 800g/min |
| Napięcie | 220V |
| Pojemność cylindra | 10kgs |
| Hamulec koła / osłona koła | Tak |
|---|---|
| Wentylator i kondensator | Tak |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Wtrysk oleju | Klawiatura |
| W pełni automatyczny (odzysk + próżnia + ładowanie) | Tak |
| Kolor | czerwony |
|---|---|
| Typ czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody / Minibusy |
| Tryb szafki | Metal + ABS |
| Funkcje | Recykling |
| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Funkcje | Recykling |
| Wyświetlacz | Kolor TFT 5" |
|---|---|
| Typ czynnika chłodniczego | R134A |
| Kompatybilny z | Samochód |
| Spłukiwanie klimatyzacji | TAk |
| Funkcje | Recykling i spłukiwanie |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pokaz | Blacklit |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Baza danych i edytowalna baza danych | tak |
|---|---|
| Wbudowana drukarka | tak |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczny |
| Wtrysk oleju | Automatyczny |
| Wyświetlacz | LCD |
|---|---|
| Tryb szafki | Metal + ABS |
| Kolor | Czerwony |
| Prędkość podciśnienia | 5,4m3/h |
| Moc | 220 V, 50 Hz |