| Wyświetlacz | LCD |
|---|---|
| Tryb szafki | Metal + ABS |
| Możliwość suchego filtra | 80 kg |
| Pompa próżniowa | 120L/min |
| Kolor | Srebro |
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 784*644*1300mm |
| Kolor maszyny | Szary |
| Moc wejściowa | 0,75 kW |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 740*640*1240mm |
| Kolor maszyny | czerwony |
| Szybkość odzyskiwania | 250 g / min |
|---|---|
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Rozmiar opakowania (W * D * H) mm | 690 * 760 * 1380 |
| Baza danych i edytowalna baza danych | Tak |
|---|---|
| Kolor | Czerwony / Dostosowywanie |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Wtrysk oleju | Automatyczne |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pokaz | Blacklit |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Rozmiar opakowania (W * D * H) mm | 690 * 760 * 1380 |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Rozmiar opakowania (W * D * H) mm | 690 * 760 * 1380 |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Rozmiar opakowania (W * D * H) mm | 690 * 760 * 1380 |