| Kolor | Czerwony/niebieski/dostosowanie |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do odzyskiwania czynnika chłodniczego |
| Pompa | 1,8 CFM |
| Chłodziwo | R134a |
| Szybkość odzyskiwania | 300g/min |
| Nazwa | Maszyna do odzyskiwania czynnika chłodniczego w samochodzie |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania | 250g/min |
| Szybkość ładowania | 800g/min |
| Kolor | czerwony |
| Waga netto | 80 kg |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód |
| Duży rozstaw | Tak |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Hamulec koła | Tak |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Kolor | Czerwony niebieski |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Szybkość odzyskiwania | 600 g / min |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Szybkość ładowania | 1200 g / min |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód |
| Operacja | Automatyczne |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Wymiary | 69 * 76 * 138 cm |
| kolor | szary |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczny |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód |
| Operacja | Automatyczne |
| Funkcje | Recykling |
| Zdolność próżniowa | 5,4 m3 / h |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Typ czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Wyświetlacz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczny |
| typu | Maszyna do odzyskiwania czynnika chłodniczego |
|---|---|
| Model NR | X520 |
| Szybkość odzyskiwania | 250g/min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Moc | 700W |