| Typ czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompresor | 3/8KM |
| Moc | AC 220V ± 10%, 50/60 Hz |
| Szybkość ładowania | 1000g/min |
| Wąż serwisowy | 200cm |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Rozmiar opakowania (W * D * H) mm | 710 * 860 * 1470 |
| Waga netto (KG) | 125 |
| Kompatybilny z | Samochód |
|---|---|
| Spłukiwanie klimatyzacji | TAk |
| Funkcje | Recykling i spłukiwanie |
| Kolor | Czerwony lub szary LUB |
| Waga netto | 85 kg |
| Nazwa | Maszyna do odzyskiwania prądu zmiennego x571 |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompresja | 3/8 KM |
| Żywotność oleju pompy | 10 godz |
| Masa netto | 160 KG |
| Nazwa | Maszyna do ładowania AC |
|---|---|
| Wymiar | 70*61*130 cm |
| Metal | ABS |
| Szybkość odzyskiwania | 250g/min |
| Szybkość ładowania | 800g/min |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompresor | 3/8 KM |
| Moc | AC 220 V ± 10 %, 50 / 60 Hz |
| Szybkość ładowania | 1000 g/min |
| wąż serwisowy | 200cm |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompresor | 3/8 KM |
| Moc | AC 220 V ± 10 %, 50 / 60 Hz |
| Szybkość ładowania | 1000 g/min |
| wąż serwisowy | 200cm |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompresor | 3/8 KM |
| Moc | AC 220 V ± 10 %, 50 / 60 Hz |
| Szybkość ładowania | 1000 g/min |
| wąż serwisowy | 200cm |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochody |
| Funkcje | Ładowanie , odzyskiwanie , recykling , płukanie |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Zdolność regeneracji | 300 g / min |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Współczynnik odzyskiwania | 95% |
| Zaczerwienienie | NIE |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10 %, 50 / 60 Hz |