aboutus

Profil firmy

Guangzhou Wonderfu Automotive Equipment Co., Ltd

20-letnia historia:

 

Wonderfu Automotive Equipment Co., Ltd. ma 20-letnie doświadczenie w produkcji.Mamy silny zespół techniczny zajmujący się rozwojem i konserwacją sprzętu samochodowego.Większość naszych techników i handlowców ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży wyposażenia warsztatów samochodowych.

 

Dobra jakość:

 

W Chinach nasze produkty zostały dopuszczone do użytku w centrach obsługi sprzedaży Honda, TOYOTA, FAW TOYOTA, FAW, Shanghai GM, JAC, Peugeot, Ford, Infiniti 4S.

W tym samym czasie eksportowaliśmy nasz sprzęt do naprawy garaży do Europy, południowo-wschodniej Azji, Bliskiego Wschodu i południa Ameryki.

 

Profesjonalne wsparcie:

 

Zapewniamy naszym klientom co najmniej 12-miesięczną gwarancję i dobrą obsługę posprzedażną.

Historia

Wonderfu Automotive Equipment Co., Ltd ma 20-letnie doświadczenie w produkcji wyposażenia warsztatów samochodowych.Nasze produkty obejmują serwis AC, inflator opon pneumatycznych, generator azotu, bezpyłowy zestaw do szlifowania na sucho, tester i środek czyszczący wtryskiwaczy GDI itp. Co roku lub co dwa lata opracowujemy nowy produkt.

 

Mamy silny zespół R & D, który ma 20-letnie doświadczenie w tej branży.A nasz zespół obsługi posprzedażnej ma ponad 10-letnie doświadczenie w konserwacji samochodów.Nasz silny zespół techniczny umożliwia nam dostarczanie wysokiej jakości produktów, a także dobrą obsługę posprzedażną. Dokładnie sprawdzamy każdą maszynę przed zapakowaniem, aby upewnić się, że każda jednostka jest w dobrym stanie.

 

Uzyskaliśmy certyfikaty CE na wszystkie nasze produkty, a nasze produkty zostały dopuszczone do użytku w wielu dużych centrach serwisowych 4S, takich jak GM, Toyota, Volkswagen, Ford, Honda i Peugeot w Chinach, a także w ponad 20 krajach lub obszar w ostatnich latach i spotkały się z dużym aplauzem od naszych dystrybutorów.

Usługa

Naszym klientom zapewniamy co najmniej 12 miesięcy gwarancji i 7 * 24 godziny dobrej obsługi posprzedażnej.

Nasz zespół

Mamy silny zespół R & D, który ma 20-letnie doświadczenie w tej branży. A nasz zespół obsługi posprzedażnej ma ponad 10-letnie doświadczenie w konserwacji samochodów. Nasz silny zespół techniczny umożliwia nam dostarczanie wysokiej jakości produktów, a także dobrą obsługę posprzedażną. Dokładnie sprawdzamy każdą maszynę przed zapakowaniem, aby upewnić się, że każda jednostka jest w dobrym stanie.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Ryan chen
Tel : 86-17520630903
Faks : 86-20-86090213
Pozostało znaków(20/3000)