| Numer modelu | X530 |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kolor | Czerwony niebieski |
| Moc wejściowa | 750 W. |
| Temperatura otoczenia | -10 ℃ -50 ℃ |
| Pokaz | 5-calowy kolor TFT |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Moc wejściowa | 1200 W. |
| Płukanie klimatyzacji | tak |
| Wtrysk oleju | Klawiatura |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pełny automatyczny | odzysk + próżnia + ładunek |
| Hamulec koła | Tak |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód |
| Czas spłukiwania | 10 ~ 50 min |
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kilogramów |
| Kolor maszyny | Szary |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 660*630*1280mm |
| Baza danych i edytowalna baza danych | Tak |
|---|---|
| Wbudowana drukarka | Tak |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Wtrysk oleju | Automatyczne |
| Wentylator i kondensator | Tak |
|---|---|
| Pojemność cylindra (KG) | 10 kg |
| Moc wejściowa | 1200W |
| Płukanie klimatyzacji | Tak |
| Wtrysk oleju | klawiatura |
| Wentylator i kondensator | Tak |
|---|---|
| Pojemność cylindra (KG) | 10 kg |
| Moc wejściowa | 1200W |
| Płukanie klimatyzacji | Tak |
| Wtrysk oleju | klawiatura |
| Pokaz | 5-calowy kolor TFT |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód |
| Płukanie klimatyzacji | tak |
| Funkcje | Recykling i spłukiwanie |
| Typ czynnika chłodniczego | R134A |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód |
| Spłukiwanie klimatyzacji | TAk |
| Funkcje | Recykling i spłukiwanie |
| Kolor | Czerwony lub szary |