| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pokaz | Blacklit |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Moc wejściowa | 1200 W. |
|---|---|
| Możliwość ładowania | 800 g / min |
| Pokaz | 5-calowy kolor TFT |
| Możliwość próżni | 5,4 m3 / godz |
| W pełni automatyczny | tak |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pokaz | Blacklit |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Wtrysk oleju | Automatyczne |
| Pojemność cylindra (KG) | 15 kg |
| Wielkości opakowania | 860 * 710 * 1470 mm |
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody / minibusy |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Funkcje | Recykling |
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
|---|---|
| Moc | 220 V ± 10%, 50 / 60Hz |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Tryb pracy | Automatyczne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Maszyna do odzyskiwania x570 ac |
|---|---|
| Typ czynnika chłodniczego | R134a |
| Wąż serwisowy | 2M |
| Pojemność cylindra | 18kg |
| Wydajność czynnika chłodniczego | >95% |
| Nazwa | Maszyna do odzyskiwania x570 ac |
|---|---|
| Typ czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompresja | 3/8KM |
| Dokładność ładowania | ±10g |
| Wyświetlacz | 7-calowy ekran dotykowy |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompatybilny dla | Samochód |
| Funkcje | Recykling i płukanie |
| Płukanie klimatyzacji | TAK |
| Kolor | Czerwony lub Szary |