| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Pojemność cylindra | 10 KG |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Moc wejściowa | 700w |
| Zawór | podręcznik |
| Moc wejściowa | 700W |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania | 250g/min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pompa | 1.8CFM |
| Pojemność cylindra | 10 000 gs |
| Moc wejściowa | 700W |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania | 250g/min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pompa | 1.8CFM |
| Pojemność cylindra | 10 000 gs |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Współczynnik odzyskiwania | 95% |
| czyszczenie | NIE |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10 %, 50 / 60 Hz |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | OEM |
|---|---|
| Chłodziwo | R1234Yf |
| Kompatybilny z pojazdem | Samochód benzynowy/diesel, samochód elektryczny, samochód hybrydowy |
| Zasilacz | 220VAC, 50Hz |
| Pobór energii | 1200W |
| Nazwa | Maszyna do odzyskiwania czynnika chłodniczego w samochodzie |
|---|---|
| Tryb szafki | Metal + ABS |
| Szybkość odzyskiwania | 250g/min |
| Szybkość ładowania | 800g/min |
| Kolor | czerwony |
| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pokaz | Podświetlane na czarno |
| Spust oleju | Automatyczny |
| Moc wejściowa | 800W |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania | 400 g / min |
| Szybkość ładowania | 1000 g / min |
| Pompa | 6CFM |
| Pojemność cylindra | 15 kg |
| Wentylator i skraplacz | tak |
|---|---|
| Spust oleju | Automatyczny |
| Pojemność cylindra (KG) | 10 kg |
| Odzyskaj, odkurz, naładuj | tak |
| W pełni automatyczny | tak |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pokaz | Blacklit |
| Spust oleju | Automatyczne |