| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód |
| Duży rozstaw | Tak |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Hamulec koła | Tak |
| Pokaz | 5-calowy kolor TFT |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Moc wejściowa | 1200 W. |
| Płukanie klimatyzacji | tak |
| Wtrysk oleju | Klawiatura |
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
|---|---|
| Moc | 220 V ± 10%, 50 / 60Hz |
| Hamulec koła / osłona koła | Tak |
| Temperatura otoczenia | -10 ℃ -50 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
|---|---|
| Moc | 1200 W. |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Temperatura otoczenia | -10 ℃ -50 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
|---|---|
| Moc | 1200 W. |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Temperatura otoczenia | -10 ℃ -50 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Niebieski, zielony, czerwony, szary |
|---|---|
| MOC WEJŚCIOWA | 700W |
| Wielkości opakowania | 700 * 610 * 1300 mm |
| PRĘDKOŚĆ ODZYSKU | 250g/min |
| Zastosowanie czynnika chłodniczego | R134a |
| Baza danych i edytowalna baza danych | tak |
|---|---|
| Wbudowana drukarka | tak |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczny |
| Wtrysk oleju | Automatyczny |
| Czas spłukiwania | 5-calowy kolor TFT |
|---|---|
| Pompa | 1.8CFM |
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Chłodziwo | 1234yf |
|---|---|
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kg |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 784*644*1300mm |
| Chłodziwo | 1234yf |
|---|---|
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kg |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 784*644*1300mm |