| Chłodziwo | R744(CO2) |
|---|---|
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kg |
| Kolor maszyny | Ciemny szary |
| Chłodziwo | 1234yf |
|---|---|
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kg |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 784*644*1300mm |
| kolor | Czerwony |
|---|---|
| Moc wejściowa | 750 W. |
| Zdolność regeneracji | 300 g / min |
| Możliwość ładowania | 800 g / min |
| Możliwość próżni | 5,4 m³ / h |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód |
| Operacja | Automatyczne |
| Funkcje | Recykling |
| Zdolność próżniowa | 5,4 m3 / h |
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Moc wejściowa | 750 W. |
| Zdolność odzyskiwania | 300 g / min |
| Zdolność ładowania | 800 g / min |
| Zdolność próżniowa | 5,4 m3 / h |
| Szybkość odzyskiwania | 250 g / min |
|---|---|
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód |
| Operacja | Automatyczne |
| Pokaz | Kolor 4,3 "TFT |
| Wymiary | 69 * 76 * 138 cm |
| Kolor | Czerwony niebieski |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Szybkość odzyskiwania | 600 g / min |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Szybkość ładowania | 1200 g / min |
| Czas spłukiwania | 5-calowy kolor TFT |
|---|---|
| Pompa | 1.8CFM |
| Spust oleju | Automatyczny |
| Wtrysk oleju | Klawiatura |
| Funkcje | Recykling i spłukiwanie |