| Kompresor | 3/8 KM |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| Pojemność cylindra | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny | 74*64*124 cm |
| Pojemność baku | 10 kg |
| Kompresor | 3/8 KM |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny | 740*640*1240mm |
| Pojemność baku | 10 kg |
| Moc wejściowa | 0,75 kW |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 740*640*1240mm |
| Kolor maszyny | czerwony |
| Numer modelu | X530 |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kolor | Czerwony niebieski |
| Moc wejściowa | 750 W. |
| Temperatura otoczenia | -10 ℃ -50 ℃ |
| Moc wejściowa | 800W |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania | 400 g / min |
| Szybkość ładowania | 1000 g / min |
| Pompa | 6CFM |
| Pojemność cylindra | 15 kg |
| Baza danych i edytowalna baza danych | Tak |
|---|---|
| Wbudowana drukarka | Tak |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Wtrysk oleju | Automatyczne |
| Moc | 220 V ± 10%, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Tryb pracy | Automatyczne |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pokaz | 5-calowy kolor TFT |
| F Hamulec koła / osłona koła | Tak |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pokaz | Blacklit |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Moc | 220 V ± 10%, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Tryb pracy | Automatyczne |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pokaz | 5-calowy kolor TFT |
| F Hamulec koła / osłona koła | Tak |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pokaz | Blacklit |
| Spust oleju | Automatyczne |