| Płyn chłodzący | R134a |
|---|---|
| Operacja | Automatyczne |
| Moc wejściowa | 750 W. |
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Moc wejściowa | 1200 W. |
|---|---|
| Możliwość ładowania | 800 g / min |
| Pokaz | 5-calowy kolor TFT |
| Możliwość próżni | 5,4 m3 / godz |
| W pełni automatyczny | tak |
| Wyświetlacz | LCD |
|---|---|
| Tryb szafki | Metal + ABS |
| Możliwość suchego filtra | 80 kg |
| Pompa próżniowa | 120L/min |
| Kolor | Srebro |
| Wyświetlacz | LCD |
|---|---|
| Tryb gabinetu | Metal +ABS |
| Zdolność filtrowania na sucho | 80kg |
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
| Kolor | Srebro |
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 784*644*1300mm |
| Kolor maszyny | Szary |
| Szybkość odzyskiwania | 250 g / min |
|---|---|
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Kolor | Niebieski, zielony, czerwony, szary |
|---|---|
| MOC WEJŚCIOWA | 700W |
| Wielkości opakowania | 700 * 610 * 1300 mm |
| PRĘDKOŚĆ ODZYSKU | 250g/min |
| Zastosowanie czynnika chłodniczego | R134a |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Wtrysk oleju | Automatyczne |
| Pojemność cylindra (KG) | 15 kg |
| Wielkości opakowania | 860 * 710 * 1470 mm |
| Baza danych i edytowalna baza danych | Tak |
|---|---|
| Kolor | Czerwony / Dostosowywanie |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Wtrysk oleju | Automatyczne |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczne |