| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Funkcje | tylko kolor |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Czas spłukiwania | 10 ~ 50 min |
| Pokaz | 5-calowy kolor TFT |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Płukanie klimatyzacji | tak |
| GW | 101KGS |
| Numer modelu | X520 |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | -10 ℃ -50 ℃ |
| Pompa | 1.8 CFM |
| Szybkość odzyskiwania | 250g/min |
| Zastosowanie czynnika chłodniczego | R134a |
| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Hamulec koła | tak |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczny |
| Kołpak | tak |
| Nazwa | Samochodowa maszyna do odzyskiwania czynnika chłodniczego |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompresja | 3/8 KM |
| Dokładność ładowania | ±10g |
| Wyświetlacz | 7-calowy ekran dotykowy |
| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb gabinetowy | Metal + PE |
| Funkcje | Ładowanie , odzyskiwanie , recykling , płukanie |
| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb gabinetowy | Metal + PE |
| Funkcje | Ładowanie , odzyskiwanie , recykling , płukanie |
| Kolor | Czerwony i dostosowany |
|---|---|
| Typ czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Usunąć | Osad olejowy i osad węglowy |
| Moc wejściowa | 1300W |
| Kolor | Czerwony/niebieski/dostosowanie |
|---|---|
| Typ czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb szafki | Metal + ABS |
| Funkcje | Recykling + spłukiwanie |
| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Napięcie | 220 V / 380 V. |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Podstawowe komponenty | Silnik, silnik, pompa |
| Funkcje | Recykling + Flush |