| Moc wejściowa | 750 W. |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pompa | 1.8CFM |
| Nadaje się do czynnika chłodniczego | R134a |
| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Kompresor powietrza | 3 / 8HP |
| chłodziwo | R134a |
| Stan | Nowy |
| Wentylator i skraplacz | tak |
| Kompresor | 3/8 KM |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny | 74*64*124 cm |
| Pojemność baku | 10 kg |
| Kompresor | 3/8 KM |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny | 740*640*1240mm |
| Pojemność baku | 10 kg |
| Kompresor | 3/8 KM |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| Pojemność cylindra | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny | 740*640*1240mm |
| Pojemność baku | 10 kg |
| Chłodziwo | 134a |
|---|---|
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 740*710*1240mm |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Pełny automatyczny | odzyskać ładunek próżniowy |
| Automatyczne działanie | Tak |
| Płukanie klimatyzacji | Tak |
| Spust oleju | Automatyczne |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Moc wejściowa | 750 W. |
| chłodziwo | R134a |
| Wymiary | 69 * 76 * 138 cm |
| Waga netto (kg) | 90 kg |
| Napięcie robocze | 220 V / HZ |
|---|---|
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Temperatura pracy | -10 ℃ -50 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Moc wejściowa | 0,75 kW |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| Pojemność cylindra | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 740*640*1240mm |
| kolor maszyny | czerwony i szary |