| Wyświetlacz | LCD |
|---|---|
| Tryb szafki | Metal + ABS |
| Kolor | Czerwony |
| Pompa próżniowa | 2L/s |
| Moc | 220 V, 50 Hz |
| Wyświetlacz | LCD |
|---|---|
| Tryb gabinetu | Metal +ABS |
| Kolor | czerwony |
| Pompa próżniowa | 2 l/s |
| Moc | 220V, 50Hz |
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| Pojemność cylindra | 18 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 660*630*1280mm |
| kolor maszyny | Szary |
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| Pojemność cylindra | 18 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 660*630*1280mm |
| kolor maszyny | Szary |
| Chłodziwo | 134a |
|---|---|
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 740*710*1240mm |
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 660*630*1280mm |
| Kolor maszyny | Szary |
| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Pakiet transportowy | w pudełku kartonowym |
| Prędkość odkurzania | 4 L / S |
| Pokaz | Podświetlane na czarno |
| Spust oleju | Automatyczny |
| Petent | Kompatybilność z pojazdami hybrydowymi i elektrycznymi |
|---|---|
| Odcień | Szary |
| Powrót do zdrowia | ponad 65% |
| Wyświetlacze | 7 ekran dotykowy |
| Pojemność | 18 kilogrand |
| Moc wejściowa | 750 W |
|---|---|
| Napięcie | 220 V |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 10 kg |
| Rozmiar maszyny (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Kolor | Dostosowane |
| Chłodziwo | R134a |
|---|---|
| Prędkość podciśnienia | 5,4m3/h |
| Wydajność odzyskiwania | 95% |
| Pojemność cylindra | 18 KG |
| Żywotność oleju pompy | 10 godz |