| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochody |
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Funkcje | tylko kolor |
| kolor | Czerwony |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa handlowa | Wonderfu |
| Orzecznictwo | CE |
| Numer modelu | X520 |
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Moc wejściowa | 750 W. |
| Zdolność odzyskiwania | 300 g / min |
| Zdolność ładowania | 800 g / min |
| Zdolność próżniowa | 5,4 m3 / h |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Wtrysk oleju | klawiatura |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| GW | 86KGS |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Wtrysk oleju | klawiatura |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Hamulec koła | Tak |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Czas spłukiwania | 10 ~ 50 min |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
|---|---|
| Kompatybilny z | Samochód |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Waga brutto | 86KGS |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Tryb gabinetowy | Metal + ABS |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| GW | 86KGS |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Hamulec koła | Tak |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Czas spłukiwania | 10 ~ 50 min |