| Kompresor | 3/8 KM |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| Pojemność cylindra | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny | 740*640*1240mm |
| Pojemność baku | 10 kg |
| Moc wejściowa | 0,75 kW |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| Pojemność cylindra | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 740*640*1240mm |
| kolor maszyny | czerwony i szary |
| Moc wejściowa | 0,75 kW |
|---|---|
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| Pojemność cylindra | 10 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 740*640*1240mm |
| kolor maszyny | czerwony i szary |
| Chłodziwo | 134a |
|---|---|
| Pompa próżniowa | 120 l/min |
| Napięcie | 220 V/50 Hz |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 18 kilogramów |
| Wymiary maszyny (gł.*szer.*wys., mm) | 740*710*1240mm |
| kolor | Dostosowywanie |
|---|---|
| W pełni automatyczny | odzyskać ładunek próżniowy |
| Automatyczne działanie | tak |
| Moc wejściowa | 1200 W. |
| Waga brutto | 88 KGS |
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Moc wejściowa | 750 W. |
| Zdolność odzyskiwania | 300 g / min |
| Zdolność ładowania | 800 g / min |
| Zdolność próżniowa | 5,4 m3 / h |
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Moc wejściowa | 750 W. |
| Zdolność odzyskiwania | 300 g / min |
| Zdolność ładowania | 800 g / min |
| Zdolność próżniowa | 5,4 m3 / h |
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Moc wejściowa | 750 W. |
| Zdolność odzyskiwania | 300 g / min |
| Zdolność ładowania | 800 g / min |
| Zdolność próżniowa | 5,4 m3 / h |
| Pokaz | 5-calowy kolor TFT |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Spust oleju | Automatyczne |
| Wtrysk oleju | klawiatura |
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
| kolor | Dostosowywanie |
|---|---|
| W pełni automatyczny | odzyskać ładunek próżniowy |
| Automatyczne działanie | tak |
| Moc wejściowa | 1200 W. |
| Waga brutto | 88 KGS |