| Moc wejściowa | 750 W. |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pompa | 1.8CFM |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Moc wejściowa | 800W |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania | 400 g / min |
| Szybkość ładowania | 1000 g / min |
| Pompa | 6CFM |
| Pojemność cylindra | 15 kg |
| Napięcie robocze | 220 V / HZ |
|---|---|
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Temperatura pracy | -10 ℃ -50 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| kolor | Czerwony |
|---|---|
| W pełni automatyczny | odzysk + próżnia + ładunek |
| Recykling | tak |
| Pokaz | 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Spust oleju | Automatyczny |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Pełny automatyczny | odzysk + próżnia + ładunek |
| Hamulec koła | Tak |
| kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Duży wskaźnik | tak |
| Wentylator i skraplacz | tak |
| Wentylator i kondensator | Tak |
|---|---|
| Pojemność cylindra (KG) | 10 kg |
| Moc wejściowa | 1200W |
| Płukanie klimatyzacji | Tak |
| Wtrysk oleju | klawiatura |
| Czas spłukiwania | 5 "kolor TFT |
|---|---|
| Pompa | 1.8CFM |
| Szybkość odzyskiwania | 300 g / min |
| Szybkość ładowania | 800 g / min |
| Pojemność cylindra | 10 kg |
| Kolor | Czerwony / niebieski / dostosowywanie |
|---|---|
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R134a |
| Kompatybilny z | Samochód, autobus i ciężarówka |
| Duży rozstaw | Tak |
| Wentylator i kondensator | Tak |
| Wentylator i kondensator | Tak |
|---|---|
| Pojemność cylindra (KG) | 10 kg |
| Moc wejściowa | 1200W |
| Płukanie klimatyzacji | Tak |
| Wtrysk oleju | klawiatura |